Тканина: плащівка, наповнювач синтепон 300
Колір: бежевий, чорний, сірий, молоко
Розмір: 42-46 (універсал)
Довжина 70 см
Рукав 60 см
Обхват 125 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид куртки | Коротка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 125 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴





