тканина: мікродайвінг
колір: чорний, білий
SM, ML
Внизу на кнопочках;
Тканина добре тягнеться, підкреслює груди та сідає на фігурі
Розмір: SM| ML
Груди: 85-90| 90-98 см
Талія: 60-69| 66-73 см
Стегна: 88-94| 95-99 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Микродайвинг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Боді |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 69 см |
| Обхват стегон | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




