Тканина: коттон меморі на підкладі
Розмір універсальний ( 42-46)
довжина рукава 61см, довжина виробу 115см,ОГ 50см
Кольори: чорний та беж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Обхват грудей | 48 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид плащів | Довгий плащ |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 115 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





