Тканина: костюмна
Розміри 42-44;46-48
Штани на високій талії, ззаду на поясі йде гумка
Топ збоку застібається на потайну змійку, на рукавах зверху є гумочка, що дає змогу носити рукав як на плечі, так і спускати нижче
Фото Реал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вечірній костюм |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Топ |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Молочний |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Костюмка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Фасон рукава | Ліхтарик |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴







