тканина: екошкіра
На підкладі
розміри: 42-44, 44-46
рукав довжина 61см, довжина 115см,
розмір 42-44 об'єм грудей 48см,
розмір 44-46 об'єм грудей 50см
Кольори: чорний, беж та бутылка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 48 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид плащів | Довгий плащ |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 115 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴






