BBD018
Розміри: 42--48
Тканина: кашемір
ЗАМІРИ ВИРОБУ
Довжина по спинці 70 см
Рукав від ворота 80 см
ОГ 130 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Фасон рукава | Втачний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 80 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Довжина виробу | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



